جمعه 28 مرداد 1401 Friday 19 August 2022 21 محرم 1444

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) استان اصفهان

ashena sahmدعوت از خیران برای حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه

اصفهان- مدیر اجرایی انجمن خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س) گفت: این خیریه به منظور حمایت از این دست بیماران از خیران و دستهای خیرخواهانه دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س)، سید اصغر رفیعایی اظهار داشت: بیماران نقص ایمنی اولیه به دلیل ضعف سیستم ایمنی بدن، دفاعی در مقابل عفونتها ندارد و یا اگر داشته باشند بسیار کم است بنابراین فرد مبتلا در طول عمر خود با انواع عفونتها از قبل سرماخوردگی مکرر، عفونتهای تنفسی و بیماریهای پوستی و گوارش و عفونتهای مفصلی مبتلا می شود که علائم مختلفی را در گوش، بینی ، حلق ، سینه، روده و مفاصل و پوست ظاهر می‌سازد.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه اکثر بیماران تحت پوشش این خیریه کودکان و نوجوانان هستند و اگر دیر به درمان آنها برسیم شاهد مرگ و میر این کودکان هستیم بنابراین به حمایت مالی خیران و کمک افراد خیر نیازمندیم تا با درمان به موقع آنها بتوانیم خانواده‌ای را شاد سازیم.

مدیر اجرایی انجمن خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س) تصریح کرد: درمان بیماران نقص ایمنی اولیه غالبا پر هزینه، طولانی مدت( تقریبا مادام العمر برای هر بیمار) است و از آنجائیکه خلاء نهادهای حمایتی چه دولتی و چه مردمی از این بیماران احساس می شود بنابراین در سال ۸۸ این خیریه شکل گرفت.

وی بیان داشت: در سال گذشته بیش از ۷۷۳ میلیون تومان از خیران جمع آوری شد که صرف هزینه دارو، درمان، آزمایشات وخدمات جانبی مددجویان شد .

رفیعایی اعلام کرد: با توجه به سیاست های جدید خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه مبنی بر پیشگیری از تولد این دست از بیماران، آزمایشات ژنتیک و پیوند مغز استخوان و ایجاد بانک سلولی برای بیماران که مشمول هزینه‌های سنگین می‌شود، این خیریه دست یاری به سوی خیران دراز کرده است.

وی گفت: خیران میتوانند حمایت های مالی خود را با پرداخت هزینه به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۱۹۹۳۹ واریز کنند.

 

شماره حساب های انجمن

saman-2

حساب بانک سامان

803-810-1068084-1

tejarat-2

حساب بانک تجارت

6210-60414

melli--2

شماره کارت بانک ملی

6037-9911-9951-9939

melli--2

حساب بانک ملی

0201197425008

melli--2

حساب ملی ارزی

2501733/2


هم یاران

مرکز تحقیقات نقص ایمنی اکتسابی انجمن خيريه خدمات درماني حضرت ابوالفضل


ماموریت انجمن

 ماموریت انجمن

درباره ما

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه استان اصفهان متبرک به نام حضرت صدیقه طاهره (س) تلاش دارد در راه کمک به بیماران نقص ایمنی اولیه گام بر دارد. بیشتر

راه های تماس

ایران - اصفهان - چهارراه آپادانا - خ سجاد - نرسیده به چهارراه سپه سالار - کوچه شماره18 - کوچه شمس - بن بست پیروزی - پلاک37

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 031-36626132

فکس: 031-36626134