سه شنبه 1 بهمن 1398 Tuesday 21 January 2020 25 جمادی‌الاول 1441

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) استان اصفهان

ایجاد تشکل کشوری برای حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه

مدیر عامل خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س) گفت: بدنبال راه‌اندازی و ایجاد تشکل کشوری برای حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه هستیم.

به گزارش روابط عمومی خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س)، سید محمد باقر حجازی اظهار داشت: با توجه به اینکه بیماری نقص ایمنی اولیه یک بیماری ناشناخته است و نیاز به آگاهی رسانی مردم نسبت به این بیماری است بنابراین ایجاد خیریه حمایتی برای بیماران در تمام استان‌ها لازم و ضروری است.

وی بیان داشت: چون اصفهان پیشقدم در این امر بوده بنابراین تلاش کردیم  تشکل کشوری در راستای حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه تشکیل دهیم که قدم‌های اولیه آن از سوی این خیریه برداشته شده است.

مدیر عامل خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س) اضافه کرد: برای ایجاد تشکل کشوری و راه اندازی خیریه‌های حمایتی برای بیماران در هر استانی، نیاز به یک هماهنگی و همدلی بین مسئولان، خیران و جامعه پزشکی تمام استان‌ها است.

وی بیان داشت: به منظور این تشکل درصدد هستیم که به هر استانی سفر کنیم و از نزدیک با وضعیت  بیماران آشنا و آمار دقیقی از تعداد بیماران نقص ایمنی  در سطح کشور در آوریم و با برقراری ارتباط با متخصصان مربوطه به بیماران نقص ایمنی اولیه و خیران هر استانی، خیریه‌ای برای حمایت بیماران راه اندازی کنیم.

وی گفت: حمایت درمانی و دارویی از این بیماران و اجرای قوانین حمایتی برای بیماران نقص ایمنی اولیه از مهمترین اهداف این تشکل است.

عضویت سریع در انجمن

captcha


حاضرین در سایت

ما 11 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


درباره ما

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه استان اصفهان متبرک به نام حضرت صدیقه طاهره (س) تلاش دارد در راه کمک به بیماران نقص ایمنی اولیه گام بر دارد. بیشتر

راه های تماس

ایران - اصفهان - چهارراه آپادانا - خ سجاد - نرسیده به چهارراه سپه سالار - کوچه شماره18 - کوچه شمس - بن بست پیروزی - پلاک37

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 031-36626132

فکس: 031-36626134