سه شنبه 1 بهمن 1398 Tuesday 21 January 2020 25 جمادی‌الاول 1441

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) استان اصفهان

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از انجمن خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) بازدید و با هیئت مدیره این خیریه به گفتگو نشست.

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س)، دکتر عابدی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ضمن بازدید از خیریه با اعضای هیئت مدیره خیریه به گفتگو نشست.

عابدی در دیدار با هیئت مدیره خیریه اظهار داشت: امروز اصفهان با بحران آب و خشکسالی شدید مواجه است که این امر سبب تشدید آلودگی هوا در کلانشهر اصفهان شده است که نقش مستقیمی در افزایش بار بیماریها خواهد داشت.

وی در پاسخ به درخواست هیئت مدیره انجمن از اینکه در بودجه سال 96، صعب العلاج بودن بیماران نقص ایمنی اولیه دیده شود، گفت: به طور قطع پیگیر این موضوع در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هستیم و اگر خیریه نیز طرحی برای حمایت از این بیماران دارد به ما تحویل تا در کمیسیون دفاع کنیم.

 نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از بیماران به ویژه بیماران صعب العلاج که هزینه‌های سنگینی بر دوش بیمارو خانواده‌های آنها است، یکی از وظایف اصلی دولت است.

قابل ذکر است که مدیر عامل خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه ضمن تشکر از وزارت بهداشت برای قرار دادن این بیماری جزو بیماران صعب العلاج خواستار ابلاغ هرچه زود آئین‌نامه‌های اجرایی آن شد و در نظر گرفتن این بیماران در بودجه سال 96 شد .

عضویت سریع در انجمن

captcha


حاضرین در سایت

ما 5 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


درباره ما

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه استان اصفهان متبرک به نام حضرت صدیقه طاهره (س) تلاش دارد در راه کمک به بیماران نقص ایمنی اولیه گام بر دارد. بیشتر

راه های تماس

ایران - اصفهان - چهارراه آپادانا - خ سجاد - نرسیده به چهارراه سپه سالار - کوچه شماره18 - کوچه شمس - بن بست پیروزی - پلاک37

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 031-36626132

فکس: 031-36626134