سه شنبه 1 بهمن 1398 Tuesday 21 January 2020 25 جمادی‌الاول 1441

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س) استان اصفهان

در حوزه تشخیص ژنتیکی بیماران نقص ایمنی دچار مشکل هستیم

 اصفهان- رئیس هیئت مدیره خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س) گفت: در حوزه تشخیص بیماران نقص ایمنی دچار مشکل هستیم و هنوز هم کامل انجام نمی گیرد البته تشخیص اولیه  صورت می گیرد ولی در تشخیص ژنتیکی برای این بیماران دچار مشکل هستیم.

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره (س)، رویا شرکت اظهار داشت: مرکز تحقیقات بیماران نقص ایمنی از سال 92  با هدف آگاهی رسانی در خصوص بیماران نقص ایمنی و تشخیص و درمان این بیماران آغاز به کار کرد.

وی با اشاره به اینکه مرکز تحقیقات بیماران نقص ایمنی با کمک انجمن خیریه این بیماران ودانشگاه علوم پزشکی اصفهان راه‌اندازی شد، ادامه داد: این مرکز پس از تهران دومین مرکز تحقیقات در سطح کشور است که امروزه مراکز تحقیقاتی دیگری در دست احداث است.

رئیس هیئت مدیره انجمن خیریه بیماران نقص ایمنی اولیه حضرت صدیقه طاهره(س) تصریح کرد: طرح‌های تحقیقاتی بسیاری در مرکز تحقیقات بیماران نقص ایمنی در حوزه تشخیص عفونت‌های این بیماران انجام گرفته  است به طوری که 13 نوع طرح تحقیقاتی تعریف شده است.

وی اضافه کرد: امید است که این دست مراکز تحقیقاتی مورد حمایت ارگان‌های مختلف از جمله استانداری، خیریه‌ها و در راس آن دانشگاه علوم پزشکی و معاونت‌های مختلف آن واقع شود.

شرکت با اعلام اینکه قرار گرفتن بیماران نقص ایمنی در شمار بیماران صعب العلاج یک نوید خوبی در جهت کمک و حمایت از بیماران بود، اظهار داشت: موانع بسیاری پیشروی مرکز تحقیقات بیماران نقص ایمنی است که نبود تجهیزات کامل، عدم وجود محل مناسب برای احداث یک مرکز تحقیقات مجزا برای این بیماران و غیره از این جمله است.

عضویت سریع در انجمن

captcha


حاضرین در سایت

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


درباره ما

انجمن خیریه حمایت از بیماران نقص ایمنی اولیه استان اصفهان متبرک به نام حضرت صدیقه طاهره (س) تلاش دارد در راه کمک به بیماران نقص ایمنی اولیه گام بر دارد. بیشتر

راه های تماس

ایران - اصفهان - چهارراه آپادانا - خ سجاد - نرسیده به چهارراه سپه سالار - کوچه شماره18 - کوچه شمس - بن بست پیروزی - پلاک37

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 031-36626132

فکس: 031-36626134